דף הבית אלקטרודות לריתוך, חוטי ריתוך, מכונות לריתוך, אביזרים ועוד | זיקה
זיקה - אלקטרודות לריתוך, חוטי ריתוך, מכונות לריתוך, אביזרי ריתוך ועוד.

אודות זיקה

פרופיל חברה

זיקה תעשיות נוסדה בשנת 1950 והינה החברה היצרנית היחידה בארץ למוצרי ריתוך תוך שימת דגש, הקפדה וגאווה על ייצור "כחול – לבן".

החברה מוכרת כיום כיצרנית מובילה בעולם של אלקטרודות וחוטי ריתוך העונים לדרישות התעשייה ברחבי העולם בהתאם לתקנים ולסטנדרטים הישראלים והבינלאומיים, תוצרת המפעל הינה היחידה המורשית לשאת את תו התקן של מכון התקנים הישראלי.

תהליכי הייצור בחברה מפוקחים ומאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי וכן על ידי גופים בינלאומיים כגון: EN ISO 9001: 2008, IQNET ומכון התקינה האירופאי CE.

זיקה מתמחה בפיתוח וייצור של מגוון רחב של אלקטרודות ריתוך, בין המגוון הרחב של המוצרים ניתן למצוא את המגוון המלא של אלקטרודות לריתוך פלדות פחמן, אלקטרודות ריתוך דלות מימן לריתוך פלדות בעלות סגסוגת נמוכה, אלקטרודות לריתוך פלדות אל-חלד, אלקטרודות ריתוך לציפוי קשה ולעמידה בשחיקה, אלקטרודות ריתוך אל-ברזליות כגון ניקל וסגסוגות נחושת, אלקטרודות ריתוך ליציקות ברזל, אלקטרודות לחרוץ וחיתוך מגוון רחב של רתכות וכן ייצור של חוטי ריתוך.

תוצרת החברה מוכרת ומאופיינת בארץ וברחבי העולם, בשל האיכות הבלתי מתפשרת המבוססת על נוסחאות ייחודיות שפותחו על ידי צוותי המחקר והפיתוח של החברה.

מחלקת אבטחת האיכות של החברה, קנתה לעצמה מקום של כבוד ומקצוענות אצל קהל לקוחותינו בארץ ובעולם בשל היותה מפקחת ובודקת בקפדנות בלתי מתפשרת את כלל מוצרי החברה.

מגוון המוצרים הרחב של החברה משרת מגוון רחב של מטרות בתחום הרתך, מהצורך בשימוש חוטי ריתוך ואלקטרודה לריתוך למטרות כלליות ועד לשימוש באלקטרודות מיוחדות כפתרונות ייעודים לתעשיות השונות כגון: כורים גרעיניים, התעשייה הפטרוכימית, תעשיית הגז והנפט ותעשיית הקונסטרוקציות.

לב החברה הינו מחלקת הפיתוח והמחקר שכל כולה מוקדשת לשיפור מוצרים קיימים כמו גם במחקר ופיתוח של מוצרים חדשים העונים על צרכי הלקוח על פי סטנדרטים בינלאומיים.

בזכות הצוותים המיומנים שלנו הכוללים מהנדסים, טכנאים, מנהלים ופועלי ייצור, בשילוב עם מעבדה מתקדמת בעלת המכשירים המתקדמים בעולם, אנו זמינים לשרת, לתמוך, לייעץ ולספק ללקוחות שלנו מוצרים אמינים וזמינים העונים לדרישותיהם בכל עת.

כל מוצרי החברה שלנו מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר בהתאם למכון התקנים הישראלי ולגופי תקינה בינלאומיים מוכרים כגון התקן האמריקאי AWS , התקן האירופאי EN ו-CE , וכן אישורים על ידי חברות פיקוח צד שלישי כגון: BV, LR, GL , ABS, TUV ועוד.

בין לקוחותינו ניתן למצוא, מספנות ימיות, יצרני ציוד ותיקונים, יצרני מיכלי לחץ ומיכליות, קבלני בניין, צנרת ותשתיות, יצרני ציוד הנדסי כבד, חברות ניהול פסולת, חברות קונסטרוקציות, תעשיות ביטחוניות, חברות חשמל ואנרגיה ואת תעשיית הפטרוכימיים, נפט וגז.

מכירות ושיווק

מכירות ושיווק

 

צוות המכירות של החברה הינו מיומן וממוקצע בכלל המוצרים המשווקים על ידי החברה ומגובה במהנדסים על מנת שנוכל לעמוד במשימה שלנו לסייע ללקוחותינו להגדיר את הפתרון האופטימאלי והחסכוני בבעיה הטכנית בעבודה שלהם.

אנחנו מציעים לך את השירות הטוב ביותר בשיתוף פעולה עם מחלקת הפיתוח והתמיכה הטכנית שלנו ביחד עם ייצור, ניהול איכות ולוגיסטיקה ללא פשרות.

about_img1

 

פיתוח ומחקר

פיתוח ומחקר

לב החברה הינו מחלקת הפיתוח והמחקר שכל כולה מוקדשת לשיפור מוצרים קיימים כמו גם במחקר ופיתוח של מוצרים חדשים העונים על צרכי הלקוח על פי סטנדרטים בינלאומיים.

בזכות הצוותים המיומנים שלנו הכוללים מהנדסים, טכנאים, מנהלים ופועלי ייצור, בשילוב עם מעבדה מתקדמת בעלת המכשירים המתקדמים בעולם, אנו זמינים לשרת, לתמוך, לייעץ ולספק ללקוחות שלנו מוצרים אמינים וזמינים העונים לדרישותיהם בכל עת. כל מוצרי החברה שלנו מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר בהתאם למכון התקנים הישראלי ולגופי תקינה בינלאומיים מוכרים כגון התקן האמריקאי AWS, התקן האירופאי EN ו-CE, וכן אישורים על ידי חברות פיקוח צד שלישי כגון: BV, LR, GL ,ABS ,TUV ועוד. בין לקוחותינו ניתן למצוא, מספנות ימיות, יצרני ציוד ותיקונים, יצרני מיכלי לחץ ומיכליות, קבלני בניין, צנרת ותשתיות, יצרני ציוד הנדסי כבד, חברות ניהול פסולת, חברות קונסטרוקציות, תעשיות ביטחוניות, חברות חשמל ואנרגיה ואת תעשיית הפטרוכימיים, נפט וגז.

about_img2

הבטחת איכות

חברת זיקה נחשבת לחלוצה בשאלה של איכות בתחום הרתך היות והיא אחת מהחברות הראשונות בתחום הרתך אשר אימצה לעצמה מערכת ניהול איכות שהשתכללה עם הזמן.
כיום התעודות והאישורים שאנו יכולים להציע, הן ערובה והוכחה ללקוחותינו כי אכן תוצרת החברה הינה עומדת בכל הדרישות והתקנים הטכניים התובעניים ביותר הקיימים כיום בעולם.
עם זאת, האישורים והתעודות הם לא רק אמצעי להשגת מטרה, אלא אישור לכך כי הנהלים אשר על פיהם החברה עובדת הינם מלווים את השירות, האיכות והתוצרת הטובה ביותר.

שירות לקוחות

שירות לקוחות

בנושא האיכות זיקה הייתה אחת הראשונות בתחום שלה ביצירת  מדריך QA ומערכת תעודות איכות. התעודות והאישורים שאנו יכולים להציע, הינם הוכחה ללקוחות שלנו לכך שאנו תובעניים ביותר בכל הנוגע להיענות לרוב דרישות השוק  בקטע הטכני.

אנו משרתים את הלקוחות שלנו ברחבי העולם, ובתוכם חברות מובילות בתחומם, שיודעות להעריך את מוצרי האיכות של זיקה, משלוח מהיר ואמינות.

לקוחות תעשייתיים מתחומים שונים נהנים מאיכות המותג, הניסיון האמינות, מחנות קטנה ועד למספנות ויצרני ציוד ימי ותיקונים, יצרני מיכלים, בתחום הבנייה וקבלני תשתיות, מכונות תעשייתיות, מחזור פסולת, יצרני התעשייה הכבדה, קבלני ביטחון , פטרוכימיים, תעשיית נפט והגז ועוד.

לראש העמוד
דילוג לתוכן